top of page

Değerli Arkadaşımız,

 

ALIS; 2017 yılından beri her yıl belirli bir tema etrafında alanında en iyi isimleri tıp fakültesi öğrencileri ile buluşturmayı kendisine misyon edinmiş, tamamen tıp fakültesi öğrencileri tarafından organize edilen bir uluslararası öğrenci kongresidir.

 

2024 yılında 7. kez nörobilim teması etrafında ve özellikle ‘’Bilinç’’ kavramı üzerine düzenlenecek olan kongremiz, 17-18-19 Mayıs tarihlerinde Acıbadem Mehmet Ali Aydınlar Üniversitesi Kerem Aydınlar Kampüsünde gerçekleşecektir.

 

Her yıl olduğu gibi bu sene de en yükseği hedefleyerek çıktığımız bu yolculukta temel motivasyonumuz dünyanın dört bir yanındaki tıp öğrencisi arkadaşlarımız ile beraber alanındaki en iyi isimlerden ilham alarak ufkumuzu genişlettiğimiz bir üç gün yaşamak. Birbirinden eşsiz bilimsel oturumlardan çeşitli atölyelere, unutulmayacak bir gala gecesinden konforun üst düzey olduğu konaklama imkanlarına, ilham konuşmalarından sosyal konuşmalara ve AIMS ile zirveye ulaşan araştırma ödüllerine kadar birçok bileşeni barındıran ALIS, bu sene de katılımcılarına harika bir üç gün vaat ediyor.

 

Seni de aramızda görmek için sabırsızlanıyoruz.

ALIS 2024 Yönetim Kurulu

bottom of page